Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter Varbergsvägen, Anders väg och mellan Anders- och Hermans väg

Anonym rapport i kategori Klotter, 21:56, fredag 11 mars 2022

Skickades till Stenungsund, 4 minuter senare

Det är klottrat på ett flertal elskåp, gruslådor och två kraftcentraler. Detta gjordes hösten 2021. Kraftcentral mellan Anders väg och Hermans väg. Två elskåp på Anders väg, kraftcentral i början på Valebergsvägen, gruslåda vid korsningen Valebergsvägen/Lilla Valebergsvägen. Är säkert ytterligare några platser som jag nu glömt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 22:28, fredag 8 april 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?