Tillbaka till samtliga rapporter

Dörren går inte att få upp

Rapporterat av iOS i kategorin Lekplatser, anonymt 17:49, måndag 21 mars 2022

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Det går inte att få upp dörren. Detta är väldigt vanligt förekommande problem. Dörren kan endast öppnas med knappen till höger o nu är den sönder, igen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:21, onsdag 23 mars 2022

  • Hej, Dörren är felanmäld. Vi avslutar ärendet i Fixa min gata. Tack för att du anmälde felet! Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:43, måndag 28 mars 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.