Tillbaka till samtliga rapporter

Grovt klotter runt stora höga

Rapporterat av iOS i kategorin Klotter, anonymt 12:35, söndag 27 mars 2022

Skickades till Stenungsund, 5 minuter senare

Grovt klotter runt om stora höga, skogsvägen , laxvägen, västervägen mm samt en En bil på anråsvägen vid parkeringen till handikapphuset var nedsprutad.med rödfärg. Elskåp mm.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?