Tillbaka till samtliga rapporter

GCbana,biltrafik

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 09:07, torsdag 31 mars 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Här kör bilar. Idag höll en tant på att köra på mig. Hinder behövs så bilar inte kan köra in.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, detta är privat mark så det är inget som ale kommun har med att göra tyvärr.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:37, torsdag 31 mars 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.