Tillbaka till samtliga rapporter

Wiesselgrensgatan

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning av Jasmina, 20:19, fredag 1 april 2022

Skickades till Göteborgs kommun, 1 minut senare

Det är uppgrävda diken längs hela gatan upp till björlanda. I dessa diken samlas skräp av olika slags. Tar hand om det!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?