Tillbaka till samtliga rapporter

Sopor

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 21:54, torsdag 7 april 2022

Skickades till Kungälv, mindre än en minut senare

Sopsäcken utdragen av vind o fåglar ?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Men det händer hela tiden, tror att dörren till sopkärlet inte sitter ordentligt.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:19, fredag 6 maj 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.