Tillbaka till samtliga rapporter

Blöjor över vägen

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning av Bodil Ahnoff, 15:15, lördag 9 april 2022

Skickades till Kungälv, 5 minuter senare

Massor av skitiga blöjor 💩 ligger spridda över väg och cykelbana på väg uppför bron mot K- älv

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • De hann blåsa runt i området innan de blev upplockade (?)

    Postat av Bodil Ahnoff 11:00, söndag 8 maj 2022
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?