Tillbaka till samtliga rapporter

Genomfartshinder

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 18:01, tisdag 12 april 2022

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Agnesberg grävtjänst har ej ställt tillbaka cement suggorna som ska hindra genomfart.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej det är Ncc som missat detta i samband med asfaltering, jag skall se till så att dom kommer tillbaka. Tack för att du skickade in detta på Fixa min gata

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 06:40, onsdag 13 april 2022

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 22:35, tisdag 10 maj 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?