Tillbaka till samtliga rapporter

Grushögar på gata o trottoar

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 19:16, tisdag 12 april 2022

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Det ligger två stora grushögar på gatan och trottaren. Vet att bygget inte är klart men högarna behöver inte ligga där. Det är krångligt vid möte.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, dom kommer tyvärr ligga där medans vi bygger om vägen. Det är en arbetsplats.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 06:37, onsdag 13 april 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.