Tillbaka till samtliga rapporter

Lampan lyser inte

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 23:18, onsdag 13 april 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Hej Lampan vid Stenvägen i nol lyser inte som den brukar. Är den möjligtvis trasig eller inställt på släckas viss tid?

Med vänlig hälsning Frida Bäckström

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • 30101-130 Stege behövs blinklampa

    Postat av Ale kommun (Sebastian) 09:56, tisdag 19 april 2022

  • .

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Sebastian) 09:57, tisdag 19 april 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?