Tillbaka till samtliga rapporter

Återvinningsstation

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 18:57, måndag 18 april 2022

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Nedskräpning

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende. Alla återvinningsstationer sköts av FTIAB. Kontaktuppgifter finns vid respektive station. Jag skickar din felanmälan till FTIAB och stänger ärendet här. Hälsningar Kontaktcenter.

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 08:34, tisdag 19 april 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.