Tillbaka till samtliga rapporter

Gata

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga) av Olle blom, 15:15, tisdag 19 april 2022

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Cement hinder som stoppar genomfart är ej tillbaka satt så nu är det full trafik sen tre veckor tillbaka

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, jag kan inget annat en att be om ursäkt då jag sa till när ni skickade in detta ärende förra veckan. Hoppas verkligen dom kommer tillbaka idag.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 06:52, onsdag 20 april 2022

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 06:45, onsdag 11 maj 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?