Tillbaka till samtliga rapporter

Lampan på stolpe 4412 ur funktion

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 10:58, torsdag 21 april 2022

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Lampan har varit släckt i c:a 1 vecka

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader; februari, april, juni, augusti, oktober och december. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 14:36, fredag 22 april 2022

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 12:15, torsdag 19 maj 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?