Tillbaka till samtliga rapporter

Felparkering

Anonym rapport i kategori Parkering, 12:46, torsdag 28 april 2022

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Fristående husvagn parkerad på gatan flera dagar. Furulundsvägen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, på Furulundsvägen så är det inte parkeringsförbud så står den inte trafikfarligt så är det inget Ale kommun kan göra åt det.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:29, torsdag 28 april 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.