Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning sönder, det är mörkt för fotgängarna, otryggt

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 09:09, fredag 29 april 2022

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Gatubelysningen sönder på flertal lampor. Det är otryggt att gå där på kvällen eller tidig morgon.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:45, måndag 2 maj 2022

  • Fortfarande öppen, via enkät, 13:40, fredag 27 maj 2022

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:03, torsdag 9 juni 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.