Tillbaka till samtliga rapporter

Trasiga blomlådor

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 17:55, fredag 6 maj 2022

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Det står två trasiga blomlådor på vägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende. Denna väg är enskild och omhändertas av Nol-Alafors vägförening vägförening. Ditt ärende skickas vidare dit, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:13, måndag 9 maj 2022

  • Hej, Vi åker ut och kikar på blomlådorna under nästa vecka.

    Postat anonymt 18:43, fredag 13 maj 2022

  • Hej, Vi har nu varit ute på plats och kommer att kontakta fastighetsägaren som ansvarar för blomlådorna.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 17:27, måndag 16 maj 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.