Tillbaka till samtliga rapporter

Nedfallet träd

Rapporterat av iOS i kategorin Träd och buskage, anonymt 18:10, torsdag 12 maj 2022

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Träd har blåst ned och ligger på ledning över cykelbana

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej tack för rapporten av detta, vi på Gata-Park löste detta igår.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:15, fredag 13 maj 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.