Tillbaka till samtliga rapporter

Diket är fullt med skräp

Rapporterat i kategori Nedskräpning av Tommi, 22:47, söndag 15 maj 2022

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Ständigt fullt med skräp längs diket

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:25, onsdag 18 maj 2022

  • Vi städar där med jämna mellanrum, problemet är att det fylls på direkt. vi tar en titt idag på problemet Med vänlig hälsning Driftledare Gata-park

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Hans Henrysson 08:52, onsdag 18 maj 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?