Tillbaka till samtliga rapporter

Nerskräpning

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 22:50, söndag 15 maj 2022

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Generellt alla diken ifrån Ica,svenstorps förskola m.m längs denna väg är fulla med plast och mängder av skräp,

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:27, onsdag 18 maj 2022

  • Vi städar där med jämna mellanrum, problemet är att det fylls på direkt. vi tar en titt idag på problemet Med vänlig hälsning Driftledare Gata-park

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:52, onsdag 18 maj 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.