Tillbaka till samtliga rapporter

Staket sitter löst

Rapporterat i kategori Vägar (Övriga) av Peter Lidström, 09:28, torsdag 26 maj 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

När det blåser lite så vrider sig staketet helt plötsligt 90 grader åt sidan där man går till bussen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende. Västtrafik ansvarar för underhåll av busskurer och hållplatser. Ditt ärende skickas vidare dit, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 12:54, tisdag 31 maj 2022

  • Hej, felanmälan är överlämnad till Västtrafik. Ale kommun stänger därför ärendet i Fixa min gata. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:48, torsdag 16 juni 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?