Tillbaka till samtliga rapporter

Oskyddat/öppet elskåp

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Anders, 20:13, måndag 30 maj 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Öppet elskåp i fullt regn, bör åtgärdas. Har ställt locket mot skåpet som skydd men det regnar in.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:14, tisdag 31 maj 2022

  • Hej! Skåpet ska nu vara åtgärdat. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:49, onsdag 1 juni 2022

  • Toppen, tack för snabbt agerande!

    Postat av Anders 13:13, onsdag 1 juni 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?