Tillbaka till samtliga rapporter

Skräp

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 14:25, söndag 5 juni 2022

Skickades till Göteborgs kommun, mindre än en minut senare

Nedskräpning på hela gräsmattan

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:55, söndag 3 juli 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?