Tillbaka till samtliga rapporter

Potthål.

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 22:58, torsdag 9 juni 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Hej, Flera djupa potthål vid infarten till Gulf och på vändplanen inne,

Mvh Mikael

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, detta är på privat mark så det ligger inte på Ale kommuns ansvar utan det är markägaren (troligtvis Gulfs ägare Mattias att fixa) så jag släcker ärendet här på Fixa min gata.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 07:00, fredag 10 juni 2022

  • Fortfarande öppen, via enkät, 23:37, torsdag 7 juli 2022

  • Hej, detta är på privat mark så det ligger inte på Ale kommuns ansvar utan det är markägaren (troligtvis Gulfs ägare Mattias att fixa) så jag släcker ärendet här på Fixa min gata.

    Mvh Tobbe Engström

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 16:16, måndag 25 juli 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?