Tillbaka till samtliga rapporter

Potthål.

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 23:04, torsdag 9 juni 2022

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Hej, Stora potthål på parkeringen här, Mvh Mikael

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, detta skall jag kolla och se till så det blir lagat.

    Tack för att du skickade in detta på Fixa min gata.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 06:58, fredag 10 juni 2022

  • Hej, detta är på privat tomt så det är inget för Ale kommun. (jag var på plats och tittade)

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 11:27, fredag 10 juni 2022

  • Fortfarande öppen, via enkät, 23:34, torsdag 7 juli 2022

  • Då det är privat mark är det inget som Ale kommun hanterar.

    Hälsningar kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:58, onsdag 13 juli 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?