Tillbaka till samtliga rapporter

Krossat glas.

Rapporterat i kategori Parkering av Marianne Kristoffersen, 15:41, tisdag 14 juni 2022

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Massor av krossat glas. På ytan närmast STC.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, Ale kommun skall kolla på detta och sopa upp det. Tack för att du skickade in detta på Fixa min gata.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 06:16, onsdag 15 juni 2022

  • Detta är åtgärdat

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 06:31, torsdag 30 juni 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?