Tillbaka till samtliga rapporter

Fingerborgsblommor

Rapporterat av Android i kategorin Park/Grönyta, anonymt 10:51, onsdag 15 juni 2022

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Fingerborgsblommor vid skylten till Myternas. Behöver tas bort då de är giftiga.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Susanne Wintell) 11:37, måndag 20 juni 2022

  • Hej. Ale kommun har varit och tagit bort dessa. Tack för att ni använder FixaMinGata.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:59, måndag 20 juni 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.