Tillbaka till samtliga rapporter

Högt gräs

Rapporterat av Android i kategorin Lekplatser, anonymt 07:49, onsdag 22 juni 2022

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Gräset har ej blivit klippt på länge.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:46, onsdag 22 juni 2022

  • Hej. Kommunen kommer och klipper på det området idag.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Annelie Menander 10:58, onsdag 22 juni 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?