Tillbaka till samtliga rapporter

Trasigt gatubelysning

Rapporterat av mobile i kategorin Gatubelysning av Manaz, 10:25, tisdag 19 juli 2022

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Hej! Trasig gatubelysning korsning mellan Fridhemsbacken och Ivar Arosenius gatan, står nr 4649 på det.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader; februari, april, juni, augusti, oktober och december. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Åtgärd är schemalagd

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 12:33, tisdag 19 juli 2022

  • Fortfarande öppen, via enkät, 21:56, tisdag 16 augusti 2022

  • Fortfarande öppen, via enkät, 06:45, onsdag 14 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?