Tillbaka till samtliga rapporter

Betong lock trasigt på dikesbrun intill grundvattenreservoar vänster sida.

Rapporterat av desktop i kategorin Igensatt brunn av Bolarry Olsson, 10:07, måndag 22 augusti 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Har ingen koll på hur länge den har varit trasig.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och undersöker ärendet vidare.

    Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 16:22, måndag 22 augusti 2022

  • Hej, Ale kommun skall ta en titt på detta. Tack för att du skickade in det på Fixa min gata.

    Mvh Tobbe Engström

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 06:45, tisdag 23 augusti 2022

  • Detta åtgärdades samma dag, det är jag som glömt att lägga in det här. Tack för att du använder Fixa min gata.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 11:50, måndag 19 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?