Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatlykta Slånbärsvägen 6

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 21:37, torsdag 1 september 2022

Skickades till Göteborgs kommun, 2 minuter senare

Gatlyktan på vår tomtgräns slutade lysa igår kväll. Står på Slånbärsvägen 6.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 12:19, fredag 30 september 2022

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:27, fredag 28 oktober 2022

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 00:12, lördag 29 oktober 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?