Tillbaka till samtliga rapporter

Släckt armatur

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 12:35, tisdag 13 september 2022

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

7320

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Byt till LED

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Sem Bedrolli Paalberg) 07:13, måndag 26 september 2022

  • Är LED

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Sem Bedrolli Paalberg) 08:58, måndag 26 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?