Tillbaka till samtliga rapporter

Släckt armatur

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 11:44, torsdag 15 september 2022

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

7718

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Thomas Nihlén) 12:40, tisdag 11 oktober 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?