Du kan flytta runt med ditt tangentbord
plus
minus
vänster
höger
Placera en nål på kartan för att påbörja en ny rapport
mellanslag
Tryck på mellanslag igen för att anpassa platsen
mellanslag
Påbörja
rapporten här
Flytta
rapporten hit
Tillbaka till samtliga rapporter

Släckt armatur

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 13:07, tors 15 september 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare. FixaMinGata-ref: 32031.

7883

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Är led

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Susanne Wintell) 11:34, mån 26 september 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.