Tillbaka till samtliga rapporter

Ogräs på sidorna av trappan= begränsad tillgänglighet för att komma ner till hållplatsen.

Rapporterat av mobile i kategorin Träd och buskage av marianne kristoffersen, 14:59, fredag 23 september 2022

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

För mycket ogräs som gör det svårt att hålla sig i räcket. Räcket har ingen kulör=dålig kontrast för synnedsättning.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 15:09, fredag 23 september 2022

  • Hej Det är i iordningställt.

    Mvh Gata Park

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Henrik Thell) 12:03, tisdag 27 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?