Tillbaka till samtliga rapporter

Enekullevägen mittemot Änggårdsvägen så är det sprickor i gångbanan.i

Rapporterat av mobile i kategorin Vatten och avlopp av Elisabeth Kruse, 16:07, fredag 23 september 2022

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Sprickor i asfalten gäller gång och cykelbana.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Det är fortfarande sprickor

    Postat av Elisabeth Kruse 16:11, fredag 23 september 2022

  • Hej, det ligger med i planen att asfaltera om här så det blir ordning.

    Tack för att du skickade in detta på Fixa min gata.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 11:33, måndag 26 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?