Tillbaka till samtliga rapporter

Träd som verkar dött nära gångväg

Rapporterat av mobile i kategorin Träd och buskage av Lotta Parkvall, 18:40, fredag 23 september 2022

Skickades till Lidingö, 5 minuter senare

Har nog inte satt platsen helt korrekt eftersom jag gör den här rapporten några dagar efter jag var på platsen men det är ett träd som inte verkar må bra och det står precis bredvid där man springer och promenerar ovanför iranska typ, vid den lilla hästdressyrplanen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?