Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 15:58, onsdag 28 september 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

En lampa är trasig och nästföljande är skymd av växtlighet. Mycket mötkt på platsen som dagligen passeras av många skolbarn från Bohushöjd och Jennylundsområdet.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på Kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör.

    Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 16:25, onsdag 28 september 2022

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Thomas Nihlén) 11:31, torsdag 20 oktober 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?