Tillbaka till samtliga rapporter

Lyser ej

Rapporterat av desktop i kategorin Gatubelysning av Skurups kommun, 11:52, onsdag 5 oktober 2022

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Enligt bild

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan,

    Vi kommer behandla ert ärende och återkommer.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Skurups kommun 11:52, onsdag 5 oktober 2022

  • Hej,

    Nu har ärendet åtgärdats.

    Tack för ni använt FixaMinGata.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Skurups kommun 07:04, onsdag 12 oktober 2022

  • Talltitavägen i totalmörker 2022-10-17

    Postat av Karl Gustav Lövin 19:19, måndag 17 oktober 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?