Tillbaka till samtliga rapporter

Övergångsställe syns inte vid skola

Rapporterat av mobile i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 13:11, onsdag 5 oktober 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 3 minuter senare

Övergångsstället utanför Prästavångsskolan syns knappt längre. Det finns heller inga skyltar i direkt anslutning. Övergångsställeskylten står i korsningen storgatan/ per Johanssons väg. Dvs minst 100m ifrån Övergångsstället.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Tack för ditt påpekande. Kommer att åtgärdas.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Östra Göinge kommun 15:44, torsdag 6 oktober 2022

  • .

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 13:24, onsdag 2 november 2022
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?