Tillbaka till samtliga rapporter

Har ni någon halkbekämpning?

Rapporterat av mobile i kategorin Vinterväghållning av Mikael Balte, 13:43, torsdag 24 november 2022

Skickades till Sollentuna, 1 minut senare

Hur kan det komma sig att denna sträcka inte är grusad? Fixa med det snaraste! Och ge er entreprenör en reprimand med hälsning från de som betalar.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej! Tack för att du kontaktar oss gällande detta. Vi har skickat din felanmälan till vår entreprenör som kommer åtgärda felet. Stort tack för att du tog dig tid och uppmärksammade oss om detta.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Sollentuna 10:21, måndag 28 november 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?