Tillbaka till samtliga rapporter

Blinkande lampor

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 16:08, sön 27 november 2022

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Lampa 4359 och 1296 blinkar.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Ärendet är löst av entreprenör, tack för att du använder fixa min gata.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun 11:39, mån 28 november 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?