Tillbaka till samtliga rapporter

Papperskorg full på änden av liten väg mellan Gruvåsvägen 6 och snickarvägen ?ä

Rapporterat av mobile i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 17:27, sön 27 november 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Papperskorg full vid den lilla vägen mellan husen Gruvåsvägen 6 och ner till snixkarvägens lekplats

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:23, mån 28 november 2022

  • Hej Den tömdes igår , tack för anmälan .

    Mvh Gata Park

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Henrik Thell) 07:34, tis 29 november 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?