Tillbaka till samtliga rapporter

Skräp

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning av Hanna Sawyer Grell, 09:19, tis 29 november 2022

Skickades till Göteborgs kommun, 1 minut senare

Elfrida Andreens gata lär inte ingå i något städschema, det ser inte speciellt roligt ut längs den gatan bakom hållplatsen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?