Tillbaka till samtliga rapporter

Gatstenar staket

Rapporterat av mobile i kategorin Gång- och cykelbana av Jenny, 13:59, ons 30 november 2022

Skickades till Göteborgs kommun, mindre än en minut senare

Staketen har stått i snart ett år när ska de bort??

Gatusten som barn pillat bort igen och igen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 14:28, ons 28 december 2022

  • Fixa!

    Postat av Jenny 07:17, torsdag 26 januari 2023
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?