Du kan flytta runt med ditt tangentbord
plus
minus
vänster
höger
Placera en nål på kartan för att påbörja en ny rapport
mellanslag
Tryck på mellanslag igen för att anpassa platsen
mellanslag
Påbörja
rapporten här
Flytta
rapporten hit
Tillbaka till samtliga rapporter

Kraschad bil som nu vandaliseras av ungdom och barn. Bör forskas bort innan någon skadar sig

Rapporterat av mobile i kategorin Nedskräpning, anonymt 11:05, tisdag 11 juni 2024

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare. FixaMinGata-ref: 40830.

Ta bort bilen då vandalisering pågår av den av 10,12 åriga pojkar och även killar i moppeåldern. Snart ligger bildelar ute på gatan o GC- banan

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Ärendet är framfört till ansvarig verksamhet: trafik, i Ale kommun.

    Tack för att du använder FixaMinGata.

    Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun 12:03, tisdag 11 juni 2024

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?