Tillbaka till samtliga rapporter

Sandbehållare.

Rapporterat av Android i kategorin Vinterväghållning av -Bertil Gustavsson, 12:15, tis 7 december 2021

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Sandbehållaren är nästan tom på vintergrus Ej påfylld l år 2021. Även själva behålllaren bör bytas ut Gångjärnen ( sönderrostade).

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 16:16, tis 7 december 2021

  • Hej, den är nu påfylld. Tack för att du använde Fixa min gata

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 06:38, ons 8 december 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?